FRESH AIR – tepelná čerpadla a klimatizace

Svěřte dodávku a montáž vzduchotechniky nám

Hledáte způsob, jak ušetřit náklady za energie? Vsaďte na tepelná čerpadla typu vzduch-voda z naší nabídky. Snížíte tak množství energie potřebné k ohřívání topné vody. Naším oborem je také vzduchotechnika – zajistíme pro vás dodávku a profesionální montáž klimatizací od předních výrobců.

  • Ořechov 193
  • 687 37 Ořechov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dodáváme tepelná čerpadla typu vzduch-voda

Společnost FRESH AIR s.r.o. jsme založili roku 1999 s cílem poskytovat dodavatelské, montážní a servisní služby. Specializujeme se především na tepelná čerpadla, vzduchotechniku a klimatizace. Důležitou oblastí naší činnosti je také chladící a mrazírenská technika. Jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Zelená úsporám.

Tepelná čerpadla vzduch-voda představují ekonomicky i ekologicky výhodné řešení vytápění. Jedná se o chytrou technologii, která využívá vzduch z okolního prostředí k ohřevu topné vody. Ušetříte tím za dodávky energie. Na pořízení tepelného čerpadla z naší nabídky můžete obdržet dotaci z programu Zelená úsporám.

Vzduchotechnika od nás – klimatizace pro vaše pohodlí

Chcete se vyhnout propoceným dnům a nocím v letních vedrech? Odpovědí je účinná vzduchotechnika v podobě klimatizace. Ta zajistí v bytě, domě či kanceláři stále příjemné prostředí s konstantní teplotou a vlhkostí.

Hledáte řešení, které v sobě spojují vysokou efektivitu s nízkou energetickou spotřebou? Takové vlastnosti nabízejí klimatizace Toshiba z naší nabídky. Pořídit si od nás můžete také oblíbené nástěnné či kazetové klimatizace LG, známé svým tichým provozem.

Součástí našeho sortimentu je dále rovněž mrazící a chladící technika. Kompletně pro vás zajistíme dodávku zařízení, včetně montáže a servisu.

Nabídka klimatizací

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.